Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Drbna.cz

Tiráž

neděle, 25. května 2014, 12:09

Malostranská Drbna je nezávislým internetovým deníkem přinášejícím svůj vlastní pohled na fungování českého veřejného i soukromého sektoru. Malostranská Drbna navazuje na úspěšné regionální zpravodajské portály BudejckaDrbna.cz, BrnenskaDrbna.cz, LibereckaDrbna.cz a OlomouckaDrbna.cz

Malostranská Drbna se zabývá veřejnými financemi, regulacemi, byznysem, kulturou. Malostranská Drbna publikuje analýzy a komentáře vztahující se ke stěžejním tématům společenského dění v České republice.

MalostranskáDrbna.cz přináší čtenářsky vděčné rozhovory s klíčovými osobnostmi a decision-makery z různých odvětví byznysu, politiky a kultury.

Přivítáme jakékoli Vaše náměty, žádosti, a tipy např. na rozhovory se zajímavými lidmi, představení osobností, kterých si vážíte. Tipy posílejte na e-mail: redakce@malostranskadrbna.cz.

Taktéž nás můžete kontaktovat na následujících profilech na sociálních sítích:

Facebook: https://www.facebook.com/MalostranskaDrbna
Twitter: https://twitter.com/MS_Drbna

Vytvořením vlastního profilu na stránkách Malostranské Drbny se Vám otevřou další možnosti, které náš portál umožňuje. Registrujte se, vytvořte si vlastní blog, vstupujte do diskuzí, přidávejte fotky. Prostě se bavte.

Bez předchozího písemného souhlasu je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli
materiálu nebo části materiálu zveřejněného na Malostranské Drbně, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.


Copyright © Malostranská Drbna, TRIMA NEWS s.r.o.

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o