Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Drbna.cz

Do kina s miminkem? Zkuste Baby Bio.

sobota, 28. února 2015, 19:00

Jste filmovým milovníkem a s příchodem potomka a mateřské dovolené si musíte odepřít návštěvu kina, jelikož aktuálně neseženete hlídání? Některá česká kina našla atraktivní řešení pro rodiče a jejich ratolesti – Baby Bio! Nebojte se, nejde o klasické hlasité a tmavé kinosály.

Prostředí kina se zcela přizpůsobí dětem, rodiče najdou alespoň na chvíli vytouženou pohodu a odpočinek. Děti se zabaví s ostatními dětmi – i pro ně je to zábava. Kdy jindy dostanou možnost pobíhat a jezdit na motorce po kinosále nebo hrát si na dece přímo před filmovým plátnem!

Jde o nádherný projekt probíhající v několika českých biografech. Pokud si myslíte, že na filmovém plátně poběží Rychlá rota, Příšerky s.r.o., Jen počkej zajíci či jiní kreslení „kámoši“, zavítejte do některého z níže zmíněných kin a přesvědčíte se o opaku. Projekce je určena pro rodiče a dětem nabízí volnost. „Nechceme po rodičích, ať své děti odkládají v předsálí kina. Naopak. Vemte s sebou své děti do sálu, třeba v kočárku. Speciální projekce se sníženou hladinou zvuku a částečným osvětlením nabízejí útulnou atmosféru pro děti, ale zároveň dávají rodičům prostor věnovat se jak filmu, tak dětem.“ Takto popisuje projekt pražské kino Aero.

Baby bio nabízí rodičům možnost věnovat se sobě i dětem zároveň. Zatímco jedni sledují film, druzí si hrají v příjemném prostředí a atmosféře. Nikoho nepohorší, když některé dítě zapláče a rodič se několikrát během filmu zvedne a jde jej utěšovat. Kojit či jít dítě přebalit je v Baby biu samozřejmostí.

V Praze můžete tuto unikátní projekci navštívit hned ve dvou kinech. BIO OKO promítá pro maminky a tatínky každé úterý a kino Aero každou středu. Například příští úterý se diváci v „Oku“ mohou těšit na film Teorie všeho vyprávějící neuvěřitelný životní příběh Stephena Hawkinga. Komu nevyhovuje úterý a nechce si nechat tento výjimečný film ujít, může hned druhý den navštívit kino Aero.

V uherskohradišťském kinu Hvězda se projekce Baby Bio konají zpravidla 2x měsíčně vždy ve středu od 10:00. „Další novou možností je navštívit a společně pobýt v prostorách kinokavárny, která má nového provozovatele s novou atraktivní a vstřícnou nabídkou. V průběhu roku se pak diváci Baby Bia dočkají i prémiových projekcí s doprovodným programem. Do výběru titulů budou navíc pravidelní diváci projektu zapojeni.“, láká diváky na svých webových stránkách kino Hvězda.

Pokud vás Baby bio zaujalo a rádi byste v nejbližší době některou z projekcí navštívili, připravili jsme pro vás program nadcházejících představení v Praze, Brně a Uherském hradišti. Jelikož se projekt stává čím dál více populární, je jen otázkou času, kdy se rozroste do ostatních měst a potěší tak více rodičů a dětí.

Praha - BIO OKO (www.biooko.net)
úterý, 3. března od 10:00:           Teorie všeho
úterý, 10. března od 10:00:         Kobry a užovky

Praha - Aero (www.kinoaero.cz)
středa, 4. března od 10:00:         Teorie všeho
středa, 11. března od 10:00:       Divočina

Brno - kino Scala (www.kinoscala.cz)
čtvrtek, 5. března od 10:00:        Whiplash

Uherské hradiště – kino Hvězda (www.mkuh.cz)
středa, 4. března od 10:00:         Andělé všedního dne
středa, 25. března od 10:00:       Nora zpívá pro Sýrii

Baby bio není jediným speciálním projektem českých kin. V poslední době se rozrůstá i „Bio senior“ – dopolední představení za snížené vstupné určené nejen pro seniory. Každá kina pak nabízejí celoroční zajímavé programy. Pražské kino Aero či kino Hvězda v Uherském hradišti například do kina lákají pejskaře i s jejich čtyřnohými miláčky. Oblíbenou projekcí v „Oku“ i Aeru je cyklus Naslepo, kdy diváci do poslední chvíle nevědí, na jaký film se vypravili, dobrovolné vstupné zaplatí až při odchodu z kina a pozor, jestliže diváci promítaný film již viděli, kino jim „ztrátu“ vykompenzuje pivem zdarma. 

O čem píšou další Drbny

V jižních Čechách překonala teplota 14 rekordůV jižních Čechách překonala teplota 14 rekordů

V jižních Čechách překonala teplota 14 rekordů

neděle, 13. října 2019, 19:45Na 17 stanicích panoval dnes letní den, kdy teploty přesáhly 25 stupňů Celsia. Nejtepleji bylo v...

Ceny za nejlepší ekologické projekty soutěže E.ON Energy Globe jsou rozdány. Absolutním vítězem je aplikace Nesnězeno.czCeny za nejlepší ekologické projekty soutěže E.ON Energy Globe jsou rozdány. Absolutním vítězem je aplikace Nesnězeno.cz

Ceny za nejlepší ekologické projekty soutěže E.ON Energy Globe jsou rozdány. Absolutním vítězem je aplikace Nesnězeno.cz

neděle, 13. října 2019, 18:14Nejlepším ekologickým projektem České republiky a absolutním vítězem jedenáctého ročníku soutěže...

Za nalití alkoholu nezletilé dívce je muž z Jindřichohradecka trestně stíhanýZa nalití alkoholu nezletilé dívce je muž z Jindřichohradecka trestně stíhaný

Za nalití alkoholu nezletilé dívce je muž z Jindřichohradecka trestně stíhaný

neděle, 13. října 2019, 16:42Za poskytnutí alkoholu nezletilé dívce čelí muž z Jindřichohradecka trestnímu stíhání. Na konci...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o